Thursday, Apr 2, 2020
HomeАНТИСТРЕСШтосно(Фото 18+) Голи слики протекоа на интернет од сопругата на Павел Мамаев

(Фото 18+) Голи слики протекоа на интернет од сопругата на Павел Мамаев

266b6f48f81abb28e3aabff1a0d3886at000314726524

Британскиот таблоид “Sun“ објави вест, дека хакери дошле до голи слики од жената на фудбалерот Павел Мамаев кој настапува за Краснодар.

Профилот на Алана Мамаева е хакиран уште во јануари, а луѓето кои ги украле сликите наводно ја уценуваат уште од тогаш, дека ќе ги објават сликите во јавноста. Неколку слики веќе се објавени, а на една Алана стои гола пред огледало. Хакери тврдат дека сопругата на фудбалерот работела како “ескорт“ девојка, и дека имале во посет доста по приватни фотографии.

На својот социјален профил се јави и Павел, велејќи на пријателите дека непознати лица го пробиле профилот на неговата сопруга.

 

Alana-Mamaeva-nude-selfie-360x480