HomeРЕФЛЕКТОРФилмЕкипата од серијата „Will and Grace“, десет години подоцна

Екипата од серијата „Will and Grace“, десет години подоцна

willgrace-c1c53e1e-7128-44d2-a751-c88d6d78ad7b

Поминаа дури 10 години откако се заврши со емитување на серијата „Will and Grace“, но актерската екипа неодамна се собра и сподели фотографија на Инстаграм, предизвикувајќи носталгија кај своите обожаватели. Дебра Месинг, Ерик Макромак, Меган Мулали и Шон Хејз се собраа по повод десет години од телевизиската серија „Will and Grace“, а Месинг која ја толкуваше главната улога во ликот на Грејс, објави фотографија на својот профил на Инстаграм воодушевувајќи ги обожавателите.

vil-i-grejs-f2

Дебра Месинг набргу на својот профил на Твитер објави дека „има чувство дека нешто големо се подготвува“ и со тоа ги наведе медиумите да шпекулираат за можно продолжување на популарната серија.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com