HomeФЕР ПЛЕЈФудбалЕдна година во Ливерпул: Погледнете ги сите голови од доаѓањето на германскиот стратег!

Една година во Ливерпул: Погледнете ги сите голови од доаѓањето на германскиот стратег!

Пред точно една година германскиот стратег Јурген Клоп беше ставен на кормилото на англискиот великан Ливерпул. Клоп полека но сигурно го враќа тимот на старите добри патеки по кои Ливерпул е препознатлив, а во продолжение погледнете ги сите погодоци од кога Клоп седна на клупата на овој тим.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com