HomeДЕНЕШНАДенеска релативно топло…

Денеска релативно топло…

Времето денеска ќе биде променливо облачно и релативно топло со сончеви периоди, со појава на утринска магла по одделни котлини. Ќе има услови за локален дожд со слаб интензитет. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец. Дневната температура ќе се движи од 13 до 21 степен.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com