HomeДЕНЕШНАРепубликаДенеска повторно очекувајте дожд

Денеска повторно очекувајте дожд

Времето денес повторно ќе биде сончево преку ден, а некаде попладне може да се очекува нестабилност и нов дожд со засилен ветар. Температурите повторно ќе се движат до 35-от степен, барем до 17 часот ќе биде навистина топло и сончево.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com