HomeДЕНЕШНАДенеска пониски температури…

Денеска пониски температури…

Времето денеска претпладне ќе биде променливо облачно со слаб локален дожд, особено во северните делови. Потоа ќе биде сончево и релативно топло со мала до умерена облачност и слаб до умерен, а во вечерните часови на места и засилен северозападен ветер. Температурата ќе се движи од 18 до 28 степени.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com