HomeДЕНЕШНАДенеска искористете го сонцето

Денеска искористете го сонцето

Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност и слаб до умерен ветер од променлив правец. Температурата ќе се движи од 11 до 19 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена облачност и слаб до умерен ветер од променлив правец. Температурата до 16 степени.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com