HomeРЕФЛЕКТОРДали Ирина Шајк бремена продефилира на шоуто на Викторијас Сикрет

Дали Ирина Шајк бремена продефилира на шоуто на Викторијас Сикрет

irina-shayk

Атрактивната руска моделка Ирина Шајк беше една од главните ѕвезди на модното шоу на Викторијас Сикрет каде носеше повеќе блескави комбинации на долна облека, па таблоидте шпекулираат дека таа е бремена бидејќи забележале мало трудничко стомаче.

irina-shayk2

Ваквите информации засега Шајк не ги потврдува ниту демантира, а коментар нема ниту од нејзиното момче актерот Бредли Купер кој со години се наоѓа на листите на најпосакуваните ергени во Холивуд, па можеби е време двајцата да преминат во посериозно фаза од врската.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com