HomeРЕФЛЕКТОРМузикаColdplay лансираше атрактивно видео за Up and up

Coldplay лансираше атрактивно видео за Up and up

coldplay up and up

Британскиот бенд Coldplay објави нов спот за песната Up and up која е веќе трет сингл од последниот албум A Head full of dreams. Како и досега видеото нуди фантастична кинематографија и специјални ефекти за надреални сцени, режирани од израелците Ваниа Хејман и Гал Мугиа, па ви препорачуваме да го погледнете во продолжение.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com