HomeРЕФЛЕКТОРМузикаColdplay лансираше атрактивно видео за Up and up

Coldplay лансираше атрактивно видео за Up and up

Британскиот бенд Coldplay објави нов спот за песната Up and up која е веќе трет сингл од последниот албум A Head full of dreams. Како и досега видеото нуди фантастична кинематографија и специјални ефекти за надреални сцени, режирани од израелците Ваниа Хејман и Гал Мугиа, па ви препорачуваме да го погледнете во продолжение.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com