HomeРЕФЛЕКТОРМузика„Cold Water“ сега има два спота

„Cold Water“ сега има два спота

diplo-justin-bieber-backstage-iheartradio-billboard-1548

Членовите на составот „Major Lazer“ го претставија вториот спот за својата песна „Cold Water“, која ја снимија во соработка со Џастин Бибер и данската пејачка Мо. Како и во претходниот спот, ни во моментално актуелниот нема ни трага од Џастин Бибер и Мо.

„Major Lazer“ неодамна го објави и првиот спот за песната „Cold water“ кој е сочинет со видео-снимки од возбудливата турнеја.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com