Monday, Jun 25, 2018
HomeРЕФЛЕКТОРМедиумиБизарно: Босанка објавила селфи со починатиот татко

Бизарно: Босанка објавила селфи со починатиот татко

bosanka-tatko-smrt6

Босанката на бизарен начин ги информира роднините и пријателите за смртта на својот татко. Станува збор за Зерина Шакиќ која на својот Фејсбук профил споделила фотографија со починатиот татко, на само неколку минути откако починал. Да ги известам роднините, пријателите, познаниците, дека мојот татко се пресели на другиот свет утрово… Ова е дел од текстот покрај селфито кое таа го објавила на Фејсбук. На социјалната мрежа ова предизвика многу негативни коментари. Очигледно, многу луѓе ги живеат своите животи на социјалните мрежи, но ова ги помина сите граници.
bosanka-tatko-smrt