HomeРЕФЛЕКТОРМузикаБибер се соблече пред фановите – има нова тетоважа

Бибер се соблече пред фановите – има нова тетоважа

За време на концертот пред своите италијански обожаватели, Џастин ја подигна маицата за да ја покаже својата нова тетоважа која го носи написот “Синот Божји”.

Новата тетоважа се наоѓа под неговите гради, а многумина искоментираа дека младиот пејач малку претерал овој пат со мислењето за себе.

Не е познато кој е автор на новиот цртеж на телото на Бибер, а фотографијата од концертот ја објави обожавател кој присуствувал на концертот, но не и самиот пејач.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com