HomeДЕНЕШНАСветБарак и Мишел Обама заиграа на страшната „Трилер“ за Халовин

Барак и Мишел Обама заиграа на страшната „Трилер“ за Халовин

Американскиот претседател Барак Обама и првата дама Мишел не може да си дозволат да се маскираат за Ноќта на вештерките, но затоа пак на мала прослава на Халовин во Белата куќа заиграа на „Трилер“ познатиот хит на Мајкл Џексон кој за оваа песна го сними еден од најскапите спотови во историјата, а исто така беше креиран и посебен „зомби“ танц.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com