HomeДЕНЕШНАСветАктерката Роуз Мекгован била силувана од холивудски директор

Актерката Роуз Мекгован била силувана од холивудски директор

Актерката Роуз Мекгован открива дека кога била помлада тврди дека била силувана од холивудски директор кој засега не сака да го откри, но исто така вели дека целиот случај бил заташкан бидејќи колегите направиле таа да се чуствува виновно и ја срамотеле.

rose-mcgowan-charmed-136466_500_375

Токму поради тој притисок Роуз која најверојатно ја паметите по ТВ серијата „Вештерки“, никогаш не го пријавила силувањето во полиција и смета дека многу млади девојки поради срамот кој го преживуваат ретко се охрабруваат да пријават.

Една јавна обвинителка и рекла на Роуз дека никогаш нема да победи на суд само затоа што во филм снимила љубовна сцена и порача дека веќе не може да молчи за сите трауми низ кои поминуваат голем број на актерки во Холивуд.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com