HomeРЕФЛЕКТОРФилмАктерката Блејк Лајвли изгледа одлично два месеци после породувањето (ФОТО)

Актерката Блејк Лајвли изгледа одлично два месеци после породувањето (ФОТО)

Дваесетидвегодишната актерка Блејк Лајвли и нејзиниот 11 години постар сопруг Рајан Рејнолдс пред помалку од два месеци станаа родители, по втор пат. Благодарение на Рејнолдс, американските медиуми дознаа дека згодниот пар добил ќерка, а неговата сопруга синоќа блескаше на црвениот тепих.

На „Лореаловиот“ настан одржан во Њујорк се појавија и актерките Дајана Китон, Ева Лонгорија, Енди Макдауел и моделот Карли Кос. Лепа Карли блескаше во долг златен фустан со длабоко деколте, додека Ева Лонгорија се одлучила за потполно црн комбилезон, иако е и таа позната по љубовта кон фустаните.

blejk-lajvli-f3

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com