HomeРЕФЛЕКТОРМузика51-Годишната бремена Џенет Џексон го покажа својот стомак

51-Годишната бремена Џенет Џексон го покажа својот стомак

Американската пејачка Џенет Џексон гордо, во својата 51 година го покажа својот стомак, а станува збор за нејзино прво бебе. Магазинот „Пипл“ објави фотогорафија од Џенет со раката преку стомакот и блага насмевка на лицето. „Му се заблагодаруваме на господ за благословот“, изјави Џенет, но не сакаше да открие повеќе детали околу бременоста.

dzenet-dzekson-f2

Џексон во април и соопшти на своите обожаватели дека ќе ги одложи закажаните датуми од својата светска турнеја „Unbreakable“ со цел да се посвети на своето семејство. Неодамна потврди за еден популарен американски магазин дека таа и нејзиниот сопруг Висал Ал Ман чекаат дете.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com