Wednesday, Jul 18, 2018
HomeДЕНЕШНАЕкономија20% попуст по повод отворањето на Sara Fashion е-продавницата

20% попуст по повод отворањето на Sara Fashion е-продавницата

LILI
Љубителите на квалитетна долна облека, комфорни пижами, дезенирани и класични хулахопки, чорапи, уникатни костими за капење и аксесорис само во Sara Fashion е-продавницата од денеска ќе можат да го купуваат целиот асортиман со 20% попуст.
SF Love collection
За да започне шопингот потребно е да се регистрирате директно на сајтот sarafashion.mk, да ги внесете потребните податоци и потоа може да купувате се она што ви е потребно за вас и вашето семејство. Попустот се пресметува на вкупната сума на нарачката. Производите кои ќе ги нарачате ќе ви пристигнат директно до саканата дестинација согласно вашите барања и рокот на испорака на е-продавницата.
Ljubov e_collection
Како да купувате на сајтот, компанијата направила водич на нивниот Youtube канал: https://www.youtube.com/watch?v=JKpKMnrCHRc