HomeРЕФЛЕКТОРФилмЧарли Шин осомничен за планирање убиство

Чарли Шин осомничен за планирање убиство

FILE - In this April 11, 2013 file photo, Charlie Sheen, a cast member in "Scary Movie V," poses at the Los Angeles premiere of the film at the Cinerama Dome in Los Angeles. Sheen was sued in Los Angeles Friday, Oct. 3, 2014, by a dental technician who claims the actor punched her in the chest and was abusive during an office visit in late September. (Photo by Chris Pizzello/Invision/AP, file)

Холивудскиот актер Чарли Шин повторно ги тресе медиумите, овој пат причината е претерсот на неговата куќа од страна на полицијата во Лос Анџелес.

Потпарол на полицијата соопшти дека во рамки на истрагата е издадена и наредба за претрес на домот на Шин, но не прецизираше која е причината за тоа. Сепак, дел од американските медиуми јавуваат  дека истрагата е поради тврдењата дека Шин се заканувал дека ќе ја убие поранешната свршеница Скотин Рос. Списанието „Вараети“ напиша дека наводно постоеле аудио снимки каде се слуша како Шин се заканува дека ќе најми убиец за да ја лиши од живот Рос. Во записот Шин признава дека ја лажел својата партнерка за својата серопозитивност. Ѕвездата од серијата „Два и пол мажи“, минатиот ноември призна јавно дека е носител на вирусот ХИВ.

Се чини дека актерот станува попознат по своите скандали одколку филмови.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com