HomeАНТИСТРЕСШтосноФото: Битолските патишта сепак не се толку лоши

Фото: Битолските патишта сепак не се толку лоши

covekbt-1

На социјалните мрежи се појави фотографија на која се гледа како човек од Битола сам ги пополнува дупките на улиците. На господинот најверојатно му здосадило да вози по румби-тумби и решил работата да ја земе во свои раце. Сепак со обично пребарување на сликата на Google откривме дека всушност сликата е од Романија, па затоа сите шали за битолските патишта паѓаат во вода…

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com