HomeРЕФЛЕКТОРФилмСлавната актерка жали поради хируршките интервенции од минатото

Славната актерка жали поради хируршките интервенции од минатото

kortni-koks-1440421287-66300

Кортни Кокс, популарната актерка, која се прослави со улогата во телевизиската серија „Friends“, неодамна откри дека „се помирила со фактот дека старее“ и дека жали поради хируршките интервенции од минатото, со цел да изгледа помладо. 52-Годишната актерка во епизода од емисијата „Running Wild with Bear Grylls“, објаснува дека не го прифатила лесно стареењето, но дека научила многу лекции.

Kortni-Koks-f2

Кортни Кокс од порано зборуваше за корисноста на ласерските терапии за да продолжи да изгледа помладо. „Понекогаш сфаќаш дека се трудиш премногу. Потоа ќе видиш своја фотографија и ќе помислиш: „О боже, изгледам ужасно“. Правев работи за кои сега се каам, но за среќа тие работи се променија“.

Kortni-i-Ber

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com