HomeРЕФЛЕКТОРМузикаСестрата на Мараја Кери упасена поради занимавање со проституција

Сестрата на Мараја Кери упасена поради занимавање со проституција

mariah-alison-carey-2

Сестрата на поп ѕвездата Мараја Кери била уапсена во Кингстон, во американската држава Њујорк, под обвинение за проституција. Полицијата соопштила дека 55-годишната Алисон Кери била уапсена во петокот во еден хотел каде за пари нудела сексуални услуги на полицаец кој се наоѓал на тајна задача.

Maraja i sestra Alison

Според овие соопштенија, таа своите услуги ги рекламирала и на онлајн мрежа. Судењето било закажано за 30 август.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com