HomeАНТИСТРЕСШтосноСелфи на Владимир Путин со невести! (ВИДЕО)

Селфи на Владимир Путин со невести! (ВИДЕО)

putin-selfies-with-brides-on-red-square-during-moscow-b-day-celebrations

Рускиот претседател Владимир Путин при прославата на роденденот на Москва на црвениот плоштад прифана да се фотографира со воодушевените невести, додека видео-снимката од првањето на селфи со Путин стана вистински хит.

Главниот град на Русија неодамна го прослави 869 роденден со низа на настани, фестивали и големи огномети, а на Црвениот плоштад се најдоа и невести кои успеаја да направат неколку фотографии со претседателот на Русија.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com