HomeАНТИСТРЕСШтосноСакам афро фризура – Татко и ќерка хит на интернет

Сакам афро фризура – Татко и ќерка хит на интернет

tatko-i-kjerka-afro2

Уметникот Бени Харлем заедно со неговата ќерка Џаксин се голема атракција на интернет бидејќи заедно позираат со огромните афро фризури кои се само по себе рекордни. Бени е музичар, модел, автор и изведувач, но најмногу внимание привлекува со ексцентричните фотосесии токму со неговата ќеркичка.

tatko-i-kjerka-afro5

Двајцата се пробиваат на социјалната мрежа Instagram, а Бени ги воодушевува фановите со својата посветеност и љубов како татко.

tatko-i-kjerka-afro4tatko-i-kjerka-afro3

tatko-i-kjerka-afro

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com