HomeДЕНЕШНАСкопјеПроверете дали утре ќе имате струја

Проверете дали утре ќе имате струја

struja_1362316012_670x0

Без електрична енергија утре од 6.30 до 7.30 часот ќе останат корисниците од Момин Поток, дел од булеварот „Босна и Херцеговина“ и дел од потрошувачите во Визбегово.

Како што информира РЦУК на Град Скопје, прекините се поради технички зафати во електромрежата.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com