HomeРЕФЛЕКТОРФотографијаФото: Преслатката ќеркичка секој ден позира со нов кул костим

Фото: Преслатката ќеркичка секој ден позира со нов кул костим

baby-joey-in-costume

Лаура Изумкава од Лос Анџелес создава креативни фотографии со нејзината едногодишна ќеркичка која ја облекува во кул костими инспирирани од поп културата, од филмски хитови како Star Wars или пак најгледаните ТВ серии.

baby colage

Речиси секојдневно на мрежата Инстаграм објавува по нова фотографија од сесиите на Џои Мари Чој. Фотографката Лаура на овој начин стекна дури 200 илјади следбеници на Инстаграм и си отвори многу врати во професионалната кариера.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com