HomeРЕФЛЕКТОРФотографијаПресладок: Официјални фотографии од принцот Џорџ за неговиот трет роденден

Пресладок: Официјални фотографии од принцот Џорџ за неговиот трет роденден

dzorzd 1

Со досега необјавени фотографии, кралското семејство го започна славењето на третиот роденден на принцот Џорџ. На Твитер фотографиите ги објавија неговите родители, принцезата Кејт Медилтон и принцот Вилијам.

Принцот ќе има роденденска прослава со семејството во домот на Норфолк, каде е собрано семејството Медилтон и нивни најблиски роднини и пријатели.

На фотографиите, преслаткото момче позира во градината на палатата и за разлика од претходните фотографии на Џорџ кои ги направи самата Кејт, овие се дело на професионалниот фотограф Мет Портеус.

Вилијам и Кејт се надеваат дека луѓето ќе уживаат во новите фотографии.

dzordz 2

dzordz 3

dzordz 4

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com