HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаМладата Стефани не била силувана, мотивите се уште неразјаснети

Младата Стефани не била силувана, мотивите се уште неразјаснети

stefani brzanova

Истражните органи излегоа со први информации за случајот на младата девојка Стефани Брзанова која вчера беше пронајдена мртва, најверојатно фрлајќи се од 9-от кат на зградата во која живее.

Според првичните наоди девојката не била силувана, а претходно се ширеа обвинување од граѓани и на социјалните мрежи дека такситот кој вечерта ја возел до дома ја силувал. Се уште не се расветлени мотивите за потенцијалното самоубиство и дали е вмешано трето лице во несреќата.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com