HomeРЕФЛЕКТОРФилмЛиндзи Лохан после кавгата повторно со свршенички прстен

Линдзи Лохан после кавгата повторно со свршенички прстен

Lindzi-f1

Американската актерка Линдзи Лохан објави фотографија со свршенички прстен на својот „Инстаграм“ профил месец дена откако ги извести обожавателите дека таа и рускиот милијардер ја паузирале веридбата. Неодамна беше објавена и видео-снимка од кавга околу мобилен телефон на рускиот милијадер Егор Тарабасов, но со најновата објава на „Инстаграм“, носејќи свршенички прстен, порача дека тие двајцата и понатаму се заедно.

Lindzi-f2

Во описот на оваа фотографија Линдзи не додала ништо за прстенот кој Егор и го подарил пред седум месеци кога прв пат ја побарал за жена.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com