HomeАНТИСТРЕСШтосноЛеонардо Ди Каприо има двојник и на Олимпијадата

Леонардо Ди Каприо има двојник и на Олимпијадата

leo dvojnik rio

Интернет корисници ќе го претворат во вистински спорт наоѓањето на двојници на славниот актер Леонардо Ди Каприо. По неговиот руски двојник голема сличност со холивудската ѕвезда е пронајдена и во американскиот стрелач Брејди Елисон кој со тимот на САД го освои сребрениот медал, но најмногу ќе се прослави на социјалните мрежи со сличноста со Лео.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com