HomeАНТИСТРЕСШтосноДоналд Трамп има најсекси поддржувачи 16+

Доналд Трамп има најсекси поддржувачи 16+

Trump

 

Доналд Трамп важи за еден од најконтроверзните кандидати за претседател на Америка. Покрај се тој доби сески девојки кои се негови поддржувачки. Групата „Babes for Trump“ изобилува со слики од атрактивни девојки кои ги покажуваат своите облини испишани со пораки за поддршка за бизнисменот.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com