HomeАНТИСТРЕСШтосноВидео: Русите најдобро ги „влечат“ жените

Видео: Русите најдобро ги „влечат“ жените

vlecenje zeni

Бизарниот натпревар за трчање со жени на грб наопаку долги години беше во знакот на доминацијата на скандиванците, но на годинешниот турнир највешти во „влечење“ на жените се покажаа русите. На трката со трчање на 250 метри победија Анастасија Лонгинова и Димитриј Сагал од Русија.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com