HomeАНТИСТРЕСШтосноВидео: Репортерка се „затрча“ по разголен сурфер на плажа

Видео: Репортерка се „затрча“ по разголен сурфер на плажа

voditelka surfer

Репортерката Венди Бурч покажа голема смисла за хумор при последното вклучување во живо од плажа во Лос Анџелес која е затворена поради присуство на ајкули. Еден од соговорниците беше згоден млад австралиец кој ја воодушеви со „елоквентноста“, но откако интервјуто заврши тој побрза да продолжи со трчањето.

Од студиото на шега и рекоа на Венди дека премногу лесно го пуштила младиот човек и не му земала лични податоци. Реакцијата на Венди е фантастична и ретко се гледа на ТВ екраните.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com