HomeДЕНЕШНАСветВидео: Преживеа неверојатна сообраќајка и се објави на YouTube

Видео: Преживеа неверојатна сообраќајка и се објави на YouTube

soobrakajka video

Кристофер Телфорд од Велика Британија успеа да преживеа страшна сообраќајна несреќа откако на патот му излегло возило од спротивната лента, па за да го избегне сврте нагло и неговата Тојота се преврте. Тој целиот инцидент го снимал со камера поставена на челото, па сега на некој начин сака да профитира поставувајќи го видеото на YouTube што е малку бизарно со оглед на тежината на сообраќајката.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com