HomeАНТИСТРЕСШтосно(Видео) Кога Путин ги претвара ѕверовите во домашно милениче…

(Видео) Кога Путин ги претвара ѕверовите во домашно милениче…

putin-1

Иако леопардите припаѓаат на семејството мачки, тие воопшто не се питоми.

За повеќето луѓе, леопардот е голема закана за безбедноста, но рускиот претседател Владимир Путин, очигледно со својот допир успеал да го припитоми ова животно. Н а видеото се гледа како леопардот додека е сам во кафезот, скока и удира на оградата.

Видео е прегледано над 600.000 пати, а за тоа како се одвиваше целата ситуација, погледнете во продолжение.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com