HomeФЕР ПЛЕЈКошаркаВидео: Дрим Тимот на САД го слави златото во Миконос

Видео: Дрим Тимот на САД го слави златото во Миконос

usa dream team mykonos

Дел од американските кошаркари кои го освоија златниот медал во Рио сега се на мал одмор пред почетокот на новата сезона во НБА и прославуваат на луксузниот грчки остров Миконос забавувајќи се во веселата атмосфера. Најмногу во забавата уживаа Кевин Дурант и Деандре Џордан.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com