HomeРЕФЛЕКТОРФилмБибер и Кики Роналдо заедно во холивудски блокбастер

Бибер и Кики Роналдо заедно во холивудски блокбастер

biber i ronaldo

Контроверзниот поп пејач Џастин Бибер разговарал со своите менаџери за добивање на филмска улога во заеднички проект во кој ќе биде вклучена и фудбалската ѕвезда Кристијано Роналдо.

Оваа идеја им се допаднала на повеќе филмски студија бидејќи двете светски познати личности ќе може да привлечат голем број на гледачи. Според плановите филмот би требало да започне да се снима во 2017-та година, а улога му е понудена и на Клинт Иствуд.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com