HomeРЕФЛЕКТОРМузикаЏастин Тимберлејк објави спот за песната „Can’t Stop the Feeling“

Џастин Тимберлејк објави спот за песната „Can’t Stop the Feeling“

Нумерата која Џастин Бибер ја изведе на саботното финале на „Евровизија“ доби и свој официјален спот. Најновиот спот го режираше Марк Романек, а Тимберлејк и неговите колеги се снимени во секојдневни вообичаени локации. „Can’t Stop the Feeling“ е нумера од петиот соло албум на Тимберлејк и моментално е на врвот на листата на Билборд.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com