HomeРЕФЛЕКТОРМузикаЏастин и Бритни повторно заедно?

Џастин и Бритни повторно заедно?

Музичката и актерската ѕвезда, Џастин Тимберлејк изјави дека потвторно би можел да соработува со својата поранешна девојка Бритни Спирс. Набројувајќи ги музичарите со кои би сакала во иднина да соработува, Бритни Спирс минатиот месец изјави деа „Џастин Тимберлејк е многу добар“.

Запрашан за тоа дали е возможно повторно да соработува со поранешната партнерка Тимберлејк за телевизијата „Е!“ изјави: „Апсолутно. Достапен сум, повикајте ме, изјави прославениот американски пејач и актер.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com