HomeРЕФЛЕКТОРФилм„Шефицата“ ги победи Бетмен и Супермен во кино салите

„Шефицата“ ги победи Бетмен и Супермен во кино салите

Новата комедија „Шефица“ со Мелиса Мекарти во главната улога е нов најгледан филм во кино салите со најголема заработка на бокс офисот и успеа да го симне од врвот премногу скапиот филм Batman v Superman: Dawn of Justice кој по лошите критики ја губи публиката. Во новата комедија се појавува и Кристен Бел која треба да и помогне на својата шефица да се врати во нормала откако го губи целото богатство поради измама.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com