HomeАНТИСТРЕСШтосноШерон Стоун и на 58 години изгледа одлично во бикини (ФОТО)

Шерон Стоун и на 58 години изгледа одлично во бикини (ФОТО)

Уште од „Ниски страсти“ Шерон Стоун важи за секс-симбол, а дури и на чекор од седмата деценија во нејзиниот живот таа изгледа одлично. Со полни 58 години гордо се соблече на бикини и ја покажа на светот својата одлична линија, на која би и завидувале многу помлади колешки.

Seron-Stoun

„Многу е жешко денес“, стои во пораката со која ја објави Шерон Стоун оваа фотографија на социјалните мрежи.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com