HomeДЕНЕШНАПолитикаШегата за први април која не му е смешна на Груевски

Шегата за први април која не му е смешна на Груевски

Младинците на СДСМ продолжуваат со герилските акции и провокации кон членовите на власта и политичките опоненти од ВМРО-ДПМНЕ, па нивна првоаприлска жртва е Никола Груевски на кого му поставија транспарент дека е закон (ако се шегуваме) и порака која сигурно нема да му се допадне.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com