HomeДЕНЕШНАСкопјеЦентар повторно без вода

Центар повторно без вода

Без вода денеска од 8:00 часот па се до санирање на дефектот ќе бидат корисниците на дел од улица „50. дивизија“ во општина Центар.

Како што соопшти Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, прекинот е поради санирање уличен дефект од ф 100 милиметри на  улица „50. дивизија“ број 61Б, кај Институтот за јавно здравје.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com