HomeФЕР ПЛЕЈФудбалХорор во Белград воочи големото дерби: Десет навивачи претепале еден и го остави да лежи на патот

Хорор во Белград воочи големото дерби: Десет навивачи претепале еден и го остави да лежи на патот

Воочи големото фудбалско дерби меѓу Партизан и Црвена Ѕвезда во Белград се случи еден немил настан. На снимката која се најде на „Youtube“ јасно се гледа како група од десетина навивачи тепа еден навивач, а потоа го остава да лежи на сред улица.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com