HomeАНТИСТРЕСШтосноФОТО: Ќерката на Мајкл Џексон со екстремна тетоважа

ФОТО: Ќерката на Мајкл Џексон со екстремна тетоважа

Ќерката на починатиот Мајкл Џексон, Парис Џексон, на социјалните мрежи се пофали дека има нова тетоважа на необично место. Девојката сака промени на сопственото тело, има направено доста тетоважи кои изгледаат убаво на нејзиното тело.

Откако наполни 18 години, Парис реши и да го украси своето тело токму со тетоважа – на внатрешната страна од усните.

Оваа девојка преживеала многу во животот, после смртта на нејзиниот татко кој сите го познаваме со бореше со зависноста од алкохол и поради тоа беше хоспитализирана.Но, за среќа оваа преубава сега полнолетна девојка денес изгледа многу поздраво и посреќно од било кога претходно.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com