HomeДЕНЕШНАСветФОТО: Чудо – норвежанка родила бебе кое наликува на слон

ФОТО: Чудо – норвежанка родила бебе кое наликува на слон

Чудо во Норвешка, мајка родила бебе кое наликува на слон.Според извештајот, Норвежанка родила бебе слон и во него се наведува дека бебето е пола човек, пола слон. Милиони луѓе пристигнале во Норвешка да го видат бебето.

Инаку, многу Хиндуси сметаат дека бебето можеби е реинкарнација од божеството Ганеша.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com