HomeРЕФЛЕКТОРФилмФото: Тарзан секогаш спремен за Џејн

Фото: Тарзан секогаш спремен за Џејн

Новите Тарзан и Џејн, актерите Александар Скарсгард и Марго Роби, ги освоија симпатиите на фановите со една за малку непријатна ситуација за време на премиерата на новиот филм The Legend of Tarzan во Лондон.

Alexander-Skarsgard-Margot-Robbie-1

Атрактивната Роби имаше мали проблеми со патентот на фустанот, но тука веднаш од помош се најде Скарскард кој спречи да се посрамоти. Медиумите веќе шпекулираат дека за време на снимањето на филмот меѓу нив се родила романса, но шведскиот актер веќе е во долга врска.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com