HomeАНТИСТРЕСШтосноФото: Поранешната прва дама на Франција отвори Инстаграм со топлес фотографија

Фото: Поранешната прва дама на Франција отвори Инстаграм со топлес фотографија

Карла Бруни, сопругата на поранешниот француски претседател, Никола Саркози, одлучила да ги следи трендовите и да отвори профил на Инстаграм. Поранешната манекенка веднаш објавила неколку фотографии, од кои на повеќемина веднаш им „паднала во око“ фотографија од нејзината младост, на која е заедно со својот брат, а позира топлес. Фотографијата веднаш собрала 2500 лајкови.
karla bruni
„Се уште сум нова на Инстаграм, но ќе дадам се од себе“- напишала Карла во описот од профилот. Ако продолжи со разголените фотографии, нема сомнение дека нејзиниот профил на Инстаграм ќе биде од пополурните на оваа мрежа.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com