HomeРЕФЛЕКТОРФилмФото: Најдобрите мемиња за огнената Дајнерис од GoT

Фото: Најдобрите мемиња за огнената Дајнерис од GoT

Шестата сезона на екстра популарната ТВ серија Game of thrones е во полн ек и во најновата епизода ја имаше можеби најдобрата сцена досега со Дајнерис Таргеријан која го оправда епитетот „Родена во оган“. Доколку не сте ја гледале епизодата ве предупредуваме за спојлери кои се содржат во најдобрите мемиња кои го освоија интернетот.

got kalisi

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com