HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаФото: Мерцедес ги сруши семафорите во Мавровка

Фото: Мерцедес ги сруши семафорите во Мавровка

Утрово на раскрасницата меѓу булеварите Гоце Делчев и Крсте Петков Мисирков, кај Мавровка автомобил марка „мерцедес“ се забил во семафорот. Освен материјална штета, не е познато дали има повредени во несреќата.
semafor soobrakajka
Фотографиите се преземени од Ѕидот на сообраќајниот срам.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com